Elveda Mesajları

Elveda Mesajları – Sevgiliye Elveda Mesajları


Bir Elveda Mesajı bu sana içinde geçmişin hatırı yaşananların sıcaklığı ile yolluyorum sana, bensiz hayatında mutlu olurken asla yalan atmamayıda öğren! Mutluluklar sana Elveda Yalanlarına..

Bugün Güneşe son bakışım sensiz, bugün nefesimin kesik olduğu gün sevgisiz, bugün hayata son gülüşüm göz yaşlarımla elveda sevgilim elveda yarınlarıma..

Ufacık bir umutdun hayatımda, sen benim günlerimdin be sevgili! Şimdi gözlerim yaşlı yüreğim buruk gidiyorum sensizliğe gidiyorum adım adım ölüme elveda..

Sen göz bebeğim sen benim nefesimdin, şimdi yoksun yanımda şimdi ağlıyorum acılarıma, acılarım sensizlik acılarım hayatımın ellerimden kayması elveda sana..

Mutluluklarda bitermiş, gülen gözler bir gün ağlarmış yaşananlar hiç yaşanmamış gibi unutulurmuş, belki yalan bir hayatın sahte gözyaşlarını dökeceğim sensizliğimde..

ne zaman seni düşünsem içimde mutluluk olurdu, ne zaman seni düşünsem san ki güneş yeniden doğardı, şimdi baktığımda sana sadece karanlık bir gelecek görüyorum elveda sana..

Seni severken yalanlarına inandım, seni beklerken belki birgün sende gerçek olursun diye yalvardım dualarımda! Ama sen hep aynısın hep yalanlarla mutlusun elveda sana!!!

BİLGİLER
tarafından 16 Mart 2015 - 16:17 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 693 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

*

 
Ara Bul
Anket
Web Sitemiz Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Top 10