4 sene önce admin tarafından yazıldı, 970 views kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Elveda Mesajları

Elveda Mesajları – Sevgiliye Elveda Mesajları


Bir Elveda Mesajı bu sana içinde geçmişin hatırı yaşananların sıcaklığı ile yolluyorum sana, bensiz hayatında mutlu olurken asla yalan atmamayıda öğren! Mutluluklar sana Elveda Yalanlarına..

Bugün Güneşe son bakışım sensiz, bugün nefesimin kesik olduğu gün sevgisiz, bugün hayata son gülüşüm göz yaşlarımla elveda sevgilim elveda yarınlarıma..

Ufacık bir umutdun hayatımda, sen benim günlerimdin be sevgili! Şimdi gözlerim yaşlı yüreğim buruk gidiyorum sensizliğe gidiyorum adım adım ölüme elveda..

Sen göz bebeğim sen benim nefesimdin, şimdi yoksun yanımda şimdi ağlıyorum acılarıma, acılarım sensizlik acılarım hayatımın ellerimden kayması elveda sana..

Mutluluklarda bitermiş, gülen gözler bir gün ağlarmış yaşananlar hiç yaşanmamış gibi unutulurmuş, belki yalan bir hayatın sahte gözyaşlarını dökeceğim sensizliğimde..

ne zaman seni düşünsem içimde mutluluk olurdu, ne zaman seni düşünsem san ki güneş yeniden doğardı, şimdi baktığımda sana sadece karanlık bir gelecek görüyorum elveda sana..

Seni severken yalanlarına inandım, seni beklerken belki birgün sende gerçek olursun diye yalvardım dualarımda! Ama sen hep aynısın hep yalanlarla mutlusun elveda sana!!!

Etiketler :
Yazar : admin
Benzer Yazılar
En qüzeL qünLer sizin oLsun yüzünüzden qüLücük hatatınız`da yüzünüz kadar qüzeL oLsun Ramazan Bayramınız KutLu oLsun.....
Resimdeki ünlü kim...
GönLü sevgi doLu dostLuğu dost gibi biLenLere sevgi iLe yoğuran insanLara GönüL doLusu GünaydınLar OLusn.....
Yorumlar